Tropa Internatıonal Trade

Ana Sayfa > Tropa Internatıonal Trade

Hakkımızda

İlk üretim tesisimizi kurduğumuz 2009 yılından bugüne kadar,çelik kapı ve mobilya sektörlerinde birçok ilke imza atmış başarılı işletmeler kurduk ve uluslararası alanda hizmetler verdik.Bugün ise ilk günkü heyecanımızla çalışmaya,üretmeye ve hepsi birbirinden değerli siz dostlarımıza hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çelik kapı ve mobilya sektörlerinin üretim ve pazarlaması dahil her aşamasında faaliyette bulunduğumuz için,sizlerin ihtiyaçlarını da çok iyi biliyoruz.Birikmiş bilgi ve tecrübelerimizi sizlerin menfaatleri için kullanacağımız,sizi rakiplerinizin önüne geçirecek çözümler sunan Tropa International Trade ailesi olarak;firmamızın değer kazanmasının sizlere sağladığımız faydaya bağlı olduğunu unutmadan,sizin de mimarı olacağınız yeni bir başarıya sizlerle birlikte imza atmayı hedefliyoruz.

Hep birlikte,her zaman kazanan,her zaman mutlu,kocaman bir aile olmayı ümit ediyoruz.

Misyon

Mobilya ve Çelik Kapı sektöründeki bilgi ve tecrübelerimizi müşterilerimizin menfaati doğrultusunda kullanmak, iç pazardaki zengin ürün çeşidini yerelden globale taşımak, Türkiye’nin merkezinden Dünya’nın dört bir yanına üretim ve tedarik hizmeti sunmak.

Vizyon

“Doğru işbirliği güç getirir.” bakış açımızla çıktığımız bu hizmet yolunda, uluslararası ticaretin deneyimli isimlerinden yararlanarak; müşterilerimize her zaman mutlu ve her zaman kazançlı ticaret imkanı sunmak, global bir firma olmak.

Kalite Politikası

“Aynı kaliteyi daha ucuza bulursanız,tabi ki kaçırmayın.” sloganını benimseyen kurumsal öz güvenimizle, müşterilerimize rakiplerinin önüne geçmesini sağlayacak çözümleri;sürdürülebilir kalitede ve düşük maliyetle sunmak, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamak.